BAŞKANIMIZ AKAY ŞOFÖR ESNAFININ TALEPLERİNİ DİNLEDİ (21-07-2020)

   Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, kentimizde bulunan şoför esnafının istek ve taleplerini dinledi.

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret ederek, şoför esnafının yaşadığı sıkıntıları dinledi. Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As ve şoför esnafı ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Belediye Başkanımız Akay, şoför esnafının sorunlarının çözümü için gerekli girişimlerde bulunulacağını ve takip edeceğini ifade etti.

SIKINTILARINIZIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIM

   Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüsün şoför esnafını da etkilediğini ifade eden Belediye Başkanımız Akay, “Bu süreçten en çok etkilenen kesimlerden biri de şoför esnafımız. Yaşadığınız sıkıntıları biliyoruz. Çözüm için gerekli girişimlerde bulunacağız ve sorunlarınızın takipçisi olacağım” dedi.

İSTEK VE TALEPLERİ DİNLEDİ

   Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As ve şoför esnafının istek ve taleplerini dinleyen, sorularına cevap veren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “İstek ve taleplerinizi Tekirdağ Büyükşehir Belediyemize ileterek, sorunlarınızın çözümü için konunun takipçisi olacağım. İnşallah sıkıntılarınızı birlikte çözüm yolu arayarak geride bırakırız” diyerek ziyaretini tamamladı.

   Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Komisyonu üyeleri Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı ile Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Kazım Doğaç da Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ziyaretinde Başkanımız Akay’a eşlik etti.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP