BAŞKANIMIZ AKAY MUHTARLAR, RAMAZAN DAVULCULARI VE BASIN MENSUPLARIYLA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU (11-06-2018)

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, birlik ve beraberliğin timsali olan Ramazan Ayı’nda mahalle muhtarlarımız, ramazan davulcularımız ve kentimizde görev yapan basın mensuplarımızla iftar sofrasında bir araya geldi.  

   Her yıl Ramazan Ayı’nda geleneksel olarak düzenlenen mahalle iftarlarının sona ermesinin ardından Belediye Başkanımız Vahap Akay bu kez de mahalle muhtarlarımız, ramazan davulcuları ve kentimizde görev yapan basın mensuplarını iftar sofrasında ağırladı.

   Çerkezköy Belediyesi tarafından Ramazan Ayı boyunca her mahallede iftar sofrası kurulduğunu ve mahalle sakinleri ile iftar sofralarında buluştuklarını kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Mahalle iftarlarımızı tamamladık. 10 mahallemizde yaklaşık 25 bin vatandaşımızla birlikte iftar sofralarımızda buluştuk. Bu gün de Ramazan Ayı boyunca çalışan davulcu kardeşlerimiz, mahalle muhtarlarımız ve kentimizde görev yapan basın mensuplarımızla iftar soframızda bir araya geldik” dedi.

   Çerkezköy Belediyesi olarak geleneksel hale getirilen mahalle iftarlarının bundan sonra da devam edeceğini sözlerine ekleyen Başkanımız Vahap Akay, “Ramazan Ayı, içimizdeki sevgi, kardeşlik, dayanışma ve hoşgörü duygularını pekiştiren kutsal bir aydır. Çerkezköy Belediyesi olarak geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi mahallelerimizde kurduğumuz iftar sofralarımızda bir araya gelerek sevgi, kardeşlik ve dayanışma ruhuna katkıda bulunduk. İftarlarımıza katılan, bizler ile birlikte oruçlarını açan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, hayırlı, huzurlu, bereketli Ramazanlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP