BAŞKANIMIZ AKAY ÇALIŞMALARI İNCELEDİ (23-07-2020)

   Çerkezköy Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Kurban Satış Yeri’ni ziyaret eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, daha sonra bakım onarım ve yenileme çalışmalarının devam ettiği Kapalı Otopark’ta incelemelerde bulundu.

VATANDAŞLARIMIZIN SORUNSUZ BİR BAYRAM GEÇİRMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

   Belediye Başkanımız Vahap Akay ilk olarak Kurban Satış Yeri’ni ziyaret etti. “Kurbanlık hayvan satan esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorunsuz bir bayram geçirmesi için Kurban Satış ve Kesim Yerimizdeki hazırlıklarımızı tamamladık” diyen Belediye Başkanımız Vahap Akay “Vatandaşlarımızın ve kurban satıcılarımızın sorunsuz bir bayram geçirmesi için hazırlıklarımızı tamamladık. Hijyen kurallarına uygun olan kesim yerimizde bayram boyunca vatandaşlarımıza hizmet vereceğiz” dedi.

230 HAYVAN SAHİPLENDİRİLDİ

   Kurban Satış Yeri’ndeki incelemelerinin ardından Çerkezköy Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’mizde Ocak 2020 tarihinden bu yana 280 köpek ve 130 kedi kısırlaştırıldı. Bu süreçte ayrıca 230 adet sevimli dostumuz da sahiplendirildi” ifadelerini kullandı.

KAPALI OTOPARK’TA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Kurban Satış Yeri ziyaretlerinin ardından, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden belediyemize devredilen Kapalı Otopark’taki bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını inceledi. Kapalı Otopark’taki bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının en kısa sürede tamamlanacağını kaydeden Başkanımız Akay, “Çalışmaların tamamlanmasının ardından 80 araç kapasiteli Kapalı Otopark’ımız daha etkin ve daha kaliteli bir şekilde hizmet vermeye başlayacak” diye konuştu.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP