BAŞKANIMIZ AKAY BELEDİYE ÇALIŞANLARIYLA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU (12-06-2018)

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Veliköy Düğün Salonu’nda düzenlenen iftar programında Çerkezköy Belediye Meclis Üyeleri, belediye çalışanları ve aileleri ile bir araya geldi.

   Ramazan Ayı’nda 10 mahallemizde yaklaşık 30 bin vatandaşımızla mahalle iftarlarında bir araya geldiklerini kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Meclis üyesi arkadaşlarım, çalışma arkadaşlarım ve değerli aileleri ile bu güzel Ramazan akşamında aynı iftar sofrasında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Dört yıl evvel ‘Mahalle İftarları’ adı altında bir gelenek başlattık. 2018 yılında da yaklaşık 30 bin hemşerimizle iftarımızı açtık. Bu akşam da Çerkezköy Belediyesi’nin çok değerli emekçi çalışanları ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

   Tarihten bugüne Çerkezköy Belediyesi’ne hizmet eden, bu kentin her karış toprağına hizmet götüren belediye çalışanlarıyla bir arada olmaktan gurur duyduğunu sözlerine ekleyen Başkanımız Vahap Akay, “Çerkezköy’e hep birlikte hizmet ediyoruz. Bütün yatırımlarımızı buradaki emekçi arkadaşlarımızla gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra da hep birlikte Çerkezköy’ün geleceğine, aydınlık yarınlarına ulaşmak için hizmet etmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın buluşma noktası olan Çerkezköy Belediyesi’nde daha güçlü bir Çerkezköy’e ulaşmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

   Başkanımız Vahap Akay konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bugün burada, bu güzel iftar sofrasını yine Çerkezköy Belediyesi’nin önemli hizmetlerinden biri olan Veliköy Düğün Salonu’nda kuruyoruz. Bunu, burada bulunan kıymetli Çerkezköy Belediyesi çalışanlarının emekleri ile yapıyoruz. Bu vesile ile geçmişten bugüne Çerkezköy Belediyesi’ne emek veren herkese teşekkür ediyor, tüm hemşerilerimin ve çalışma arkadaşlarımın Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutluyorum.”

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP