BAŞKANIMIZ AKAY, BAŞARILI SPORCULARI ALTIN İLE ÖDÜLLENDİRDİ (12-10-2021)

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Adana’da düzenlenen Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nda kentimizi başarıyla temsil eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularını altın ile ödüllendirdi.

   Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz, sporcularımız Murat Kıroğlu ve Alperen Doğan ile birlikte, Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Adana Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor Salonu’nda düzenlenen ve 573 sporcunun katılımı ile gerçekleşen Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nda Erkekler Kata ve Kumite müsabakalarında sporcumuz Murat Kıroğlu’nun 43-49 Yaş Kata dalında Türkiye Şampiyonu olduğunu kaydeden Şahin Yılmaz, “Ayrıca bir diğer sporcumuz Alperen Doğan da +84 Kilo Kumite dalında Türkiye 3.'sü oldu” dedi.

   Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “43-49 Yaş Kata dalında Türkiye Şampiyonu olan Murat Kıroğlu ve +84 Kilo Kumite dalında Türkiye 3.'sü olan Alperen Doğan, kentimizi başarıyla temsil ettiler. Sporcularımız bizlere büyük gurur yaşattılar. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. Başkanımız Akay ayrıca, iki sporcuyu başarılarından dolayı altın ile ödüllendirdi.   

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP