BASIN EMEKÇİLERİMİZİN ‘ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADIK (11-01-2019)

   10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile Belediye Başkanımız Vahap Akay ilçemizde görev yapan basın emekçilerimiz ile akşam yemeğinde bir araya geldi

   10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Belediye Başkanımız Vahap Akay, Türkiye’de gazetecilik mesleğini icra etmenin kolay olmadığını belirterek, “Tatil demeden, kar kış, yağmur çamur demeden haber peşinde koşuyorsunuz ve mesleğinizi layığı ile icra etmeye çalışıyorsunuz. Hepinizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

   ‘Çerkezköy’de hepimiz kamusal görev yapıyoruz” diyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Hepimiz kamu yararı tabanında buluşarak yaşadığımız topraklara hep beraber hizmet etme amacındayız. Daha güzel bir Çerkezköy’ün oluşmasında, gelişmesinde bizlere destek oluyorsunuz. Yapıcı ve yol gösterici eleştirilerinizden ders çıkarıyoruz” ifadelerini kullandı.

  Yerel basın mensuplarının yaşadığı şehri geliştirmek, güzelleştirmek, katkıda bulunmak için ellerinden geleni yaptığına dikkat çeken Başkanımız Akay, görev yaptığı yaklaşık 5 yıllık dönem içerisinde kendisinden herhangi bir konuda bilgi isteyen tüm basın emekçilerine elindeki tüm bilgileri aktardığını, paylaştığını ve bugünlere karşılıklı saygı ve anlayışla geldiklerini belirterek, “Ülkemizde gazetecilik gerçekten zor ve meşakkatli bir iş, görev. Tüm zor şartlara rağmen mesleğini icra eden tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, daha güzel yarınlarda buluşmayı ümit ediyorum” dedi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP