BAĞLIK VE KIZILPINAR MAHALLELERİMİZDE DEZENFEKTAN DAĞITTIK (19-03-2020)

 Corona Virüs (Covid 19) salgınına karşı dezenfekte çalışmalarını kent genelinde sürdüren Çerkezköy Belediyesi ekipleri, Kızılpınar ve Bağlık Mahallesi’nde dezenfektan dağıtırken, el broşürü ile de vatandaşları Corona Virüsü’ne karşı bilgilendirdi

  Hemşehrilerimizin Corona Virüsüne karşı duyarlılığını arttırmak ve halk sağlığını korumak adına kent genelinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Çerkezköy Belediyesi, Kızılpınar ve Bağlık Mahallelerimizde dezenfektan ile Corona Virüsü’ne karşı bilgilendirici el broşürü dağıttı.

  KIZILPINAR VE BAĞLIK MAHALLESİ’NDE EL DEZENFEKTANI DAĞITTIK

 Kızılpınar ve Bağlık Mahallesi’nde dezenfektan ve bilgilendirici broşür dağıtan ve vatandaşlara zorunlu olmadıkça sokağa çıkmamalarını tavsiye eden Çerkezköy Belediyesi ekiplerinin dezenfektan ve broşür dağıtımının devam edeceği belirtildi.

ÖNLEMLERİMİZ DEVAM EDİYOR

  Corona Virisü’ne karşı Çerkezköy Belediyesi olarak etkin ve kararlı bir şekilde mücadele etmeye devam edeceklerini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Hemşehrilerimizin de kişisel hijyen kurallarına dikkat etmelerini, yetkililerin ikaz ve uyarılarını dikkate alarak önlemlerini almalarını istiyoruz. Çerkezköy Belediyesi olarak kent genelindeki dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarımızı sürdürürken, bir yandan da vatandaşlarımıza el dezenfektanı dağıtımı ile bilgilendirici sağlık broşürü dağıtımı yapıyoruz. Hedefimiz bu salgını en hafif şekilde hemşehrilerimizin atlatmasını sağlamak” dedi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP