BAĞLIK İŞÇİ DURAĞI YAPIMI DA TAMAMLANDI (06-01-2021)

   Günlük hayatta işçi servislerinin ve vatandaşlarımızın yoğun bir şekilde kullandığı, yolcu hizmetlerinin temel unsurlarından biri olan duraklarımız, daha modern ve konforlu hale getiriliyor. 

   Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çerkezköy Belediyesi tarafından, vatandaşlarımızın daha konforlu ve daha güvenli yolculuk yapabilmesi amacıyla kentimizdeki işçi duraklarının sayısı arttırılıyor.

DÖRDÜNCÜ İŞÇİ DURAĞI HİZMETE AÇILDI

   Kentimiz genelinde vatandaşlarımızın ulaşımda sıkıntı yaşamaması için işçi duraklarının revize edildiğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Daha önce Çerkezköy Belediyesi tarafından Fevzipaşa ve Cumhuriyet Mahallelerimizde bulunan işçi durakları modernize edilmişti. Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz de Kızılpınar - Çorlu Yolu üzerinde bir işçi durağı yapmıştı. Büyükşehir Belediyemiz şimdi de Bağlık Mahallesi Mimar Sinan Caddesi ile Kartal Sokak kesişiminde bir işçi durağı daha yaptı. Hava karardığında aydınlatma sistemlerinin devreye girdiği yeni duraklarımızda, kış aylarında ısıtma sistemleri de devreye girecek” dedi.   

KENTİMİZİN DİĞER NOKTALARINDA DA YAPILACAK

   Yeni durakların eskilere kıyasla daha geniş ve daha modern bir yapıya sahip olduklarının altını çizen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Daha önce Kızılpınar, Fevzipaşa ve Cumhuriyet Mahallelerimizde vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz işçi duraklarımızın dördüncüsünü Bağlık Mahallesi sakinlerimizin kullanımına kazandırdık. Modern duraklarımızın benzerlerini, kentimizin diğer noktalarına da monte edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP