ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI 2 KOLDAN SÜRÜYOR (07-07-2017)

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, kentimizin dört bir yanında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Asfaltlama çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Asfaltlama çalışmalarımız bir yandan ilçe merkezimizde, bir yandan da Kızılpınar Mahallemizde olmak üzere 2 ekip ile sürüyor” dedi.

ÖRNEK SOKAK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

   Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın incelemeler kapsamındaki ilk durağı Örnek Sokak çalışmalarının devam ettiği Gazi Osman Paşa Mahallemize bağlı Butçular Sokak ve Fatih Caddesi oldu. Çalışmaların mümkün olduğunca vatandaşları ve esnafı rahatsız etmeden sürdürüldüğünü kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, Fatih Caddesi üzerinde bulunan elektrik trafosunun deplasesi ve elektrik hatlarının yer altına alınması için de TREDAŞ yetkilileri ile görüştü. Belediye Başkanımız Vahap Akay daha sonra Yıldırım Beyazıt Mahallemizde devam eden Kavak Dere Islah çalışmalarını yerinde inceledi.

BİR EKİP İLÇE MERKEZİNDE BİR EKİP KIZILPINAR’DA ÇALIŞIYOR

   Yıldırım Beyazıt Mahallemizde devam eden sıcak asfalt kaplama çalışmalarını da yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, 171 Sokak Sıcak Asfalt Kaplama yatırımı kapsamında bugüne kadar 60’a yakın sokağın asfalt ile kaplandığını belirterek, “Bayram tatili sonrası asfaltlama çalışmalarımız 2 ekip ile devam ediyor. Ekiplerimizden biri ilçe merkezimizdeki mahallelerimizde belirlenen sokaklarımızı asfaltlarken; diğer ekibimiz ise Kızılpınar Mahallemizde altyapısı tamamlanan sokaklarımızı sıcak asfalt ile kaplıyor” ifadelerini kullandı.

BETON YOL ÇALIŞMALARI TAMAMLANMAK ÜZERE

   Fevzipaşa Mahallesi’nde gerçekleştirilen sıcak asfalt kaplama ve beton kaldırım yapım çalışmalarını da inceleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay daha sonra ise Çerkezköy Devlet Hastanesi yanında devam eden demirli beton yol yapım çalışmalarını inceledi. Esra Sokak üzerinden Çerkezköy Devlet Hastanesi Acil girişine bağlandığını kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, buradaki demirli beton yol kaplama çalışmalarının tamamlandığını söyledi.    

118 SOKAĞIMIZI SICAK ASFALT İLE KAPLAYACAĞIZ

   Belediye Başkanımız Vahap Akay son olarak ise Kızılpınar Mahallemizde devam eden sıcak asfalt kaplama çalışmalarını inceledi. İstiklal Caddesi’ne bağlı Bektaş ve Turan Sokaklarda sıcak asfalt kaplama çalışmalarının tamamlandığını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Tekirdağ Büyükşehir Beledimiz tarafından altyapı çalışmalarının tamamlanarak bize teslim edilen sokaklarımızı asfalt ile kaplıyoruz. Kızılpınar Mahallemizde toplam 118 sokağımızı sıcak asfalt ile kaplayacağız” açıklamalarında bulundu.

OSMANLI CADDESİ’NDE KALDIRIM ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

   Kızılpınar Mahallesi’ne bağlı Osmanlı Caddesi’nde altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından kaldırım yapımına başlandığını sözlerine ekleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Hacı Yakup Caddesi ile Osmanlı Caddesi arasında kalan sokakları da Çerkezköy Belediyesi olarak biz asfaltlayacağız” dedi. İncelemeler sırasında Belediye Başkan Yardımcımız Kemal Gümüş de, Belediye Başkanımız Vahap Akay’a eşlik etti.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP