AMBARDERE’DEKİ OKUL YOLLARI ASFALTLANIYOR (12-09-2018)

   2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın başlamasına kısa bir süre kala Fatih Mahallesi Ambardere Bölgesi’nde bulunan okulların yolları Çerkezköy Belediyesi tarafından asfaltlanıyor

   Ambardere Bölgesi’nde bulunan Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi, Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi ve Özel Doğa Koleji’nin yollarının yapım çalışmalarında sona gelindi. Altyapısı yapılan okul yollarında sıcak asfalt çalışmalarının başladığını belirten Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay şunları söyledi:
3 OKULUN YOLU ASFALTLANIYOR
   “Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni Göknar Caddesi’ne bağlayan Sarıçam Caddesi’nin 300 metrelik kısmında, Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi’ni Göknar Caddesi’ne bağlayan Çınarlı Sokak’ta 250 metrelik ve Özel Doğa Koleji’ni Göknar Caddesi’ne bağlayan Şimşek ve Gözlem Sokaklarda toplam 300 metrelik yol yapım çalışmalarına geçtiğimiz hafta içinde başlamıştık.
ÖNCE ALTYAPISI YAPILDI
ARDINDAN ASFALT SERİLİYOR

   Çalışmalar kapsamında öncelikle adı geçen yolların altyapısı yapılarak, asfalt altı malzeme serimi yapıldı ve altyapının tamamlanmasının ardından Sarıçam Caddesi, Çınarlı Sokak, Şimşek ve Gözlem Sokaklarımızda sıcak asfalt serimi başladı.
Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi, Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi ve Özel Doğa Koleji’nin yollarını eğitim ve öğretim yılı başlamadan tamamlamış olacağız. Bu vesile ile 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın şimdiden başta öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz olmak üzere herkese hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Tüm öğrenci kardeşlerime başarılı bir eğitim ve öğretim yılı diliyorum.”

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP