ALTYAPI KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI (12-06-2020)

  Çerkezköy Belediyesi Altyapı Koordinasyon Kurulu Haziran Ayı Toplantısı Belediye Başkanımız Vahap Akay Başkanlığı’nda Çerkezköy Belediyesi’nde yapıldı.

  Çerkezköy Belediyesi’nde yapılan Altyapı Koordinasyon Kurulu toplantısında kentimizde yapılacak altyapı ve üstyapı çalışmalarının koordineli ve eş güdümlü bir şekilde yapılması yönünde görüş birliğine varılırken, toplantıya katılan Çerkezköy Belediyesi, TESKİ, TREDAŞ, TELEKOM, GAZDAŞ, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü (KGYS-TEDES), VODOFONE, TURKCELL, TCDD, DSİ TÜRKSAT Genel Müdürlüğü yetkilileri 2020 yılı içerisinde yapacağı çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgiler verdiler.

  KALDIRIMDAKİ PANOLARA ÇÖZÜM BULUNMALI

  Altyapı Koordinasyon Kurulu’nun açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çerkezköy genelinde kaldırım ve yaya yollarında bulunan çeşitli kurumlara ait pano, elektrik direkleri vb. engellerin yaya akışını olumsuz etkilediğini ve görüntü kirliliğine neden olduğunu belirterek, bunlara çözüm üretmek noktasında koordineli şekilde çalışılması gerektiğini ifade etti.


 EŞ GÜDÜMLÜ VE KOORDİNELİ ŞEKİLDE ÇALIŞALIM

Kentimiz genelinde kurumların yapacağı altyapı ve üstyapı yatırımlarının koordineli ve eş güdümlü bir şekilde yapılmasının önemine değinen Belediye Başkanımız Vahap Akay, alt ve üst yapı yapacak kurumların bu konuda azami hassasiyet göstermelerini isteyerek, koordineli bir şekilde çalışması gerektiğini belirtti.

 KURUMLAR YAPACAĞI ÇALIŞMALARI ANLATTILAR

 Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın konuşmasının ardından Belediye Başkan Yardımcımız Kemal Gümüş ile Mimar Mustafa Kamburoğlu Çerkezköy Belediyesi’nin yapacağı çalışmalar ve projeler ile ilgili sunum yaptıktan sonra toplantıya katılan TESKİ, TREDAŞ, TELEKOM, GAZDAŞ, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü (KGYS-TEDES), VODOFONE, TURKCELL, TCDD, DSİ TÜRKSAT Genel Müdürlüğü yetkilileri yapacakları yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgiler vererek, koordineli ve uyum içerisinde çalışmaları noktasında görüş birliğine vardılar.

 

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP