4 BİN METRE FERFORJE İMALAT ETTİK (14-11-2019)

  Çerkezköy Belediyesi’nin kendi öz kaynakları ile yaklaşık 4 bin metre ferforje imalatı yapılarak, kentimizin muhtelif noktalarındaki park ve yeşil alanlara montajı tamamlandı

  Çerkezköy Belediyesi tarafından imalatı yapılan yaklaşık 4 bin metre ferforjenin, kent genelindeki park ve yeşil alanların etrafına monte edildiğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Kendi ekipmanımız ile imalatını tamamladığımız ferforjelerin kentimiz genelindeki park ve yeşil alanlarımızın etrafına montajını tamamlayarak, park ve yeşil alanlarımızı güzel bir görünüme kavuşturduk” dedi.

  SERİ ÜRETİMİMİZ DEVAM EDİYOR

  Ferforje imalatını Çerkezköy Belediyesi’nin kendi öz kaynakları ila yaptığını ve ciddi bir tasarruf ettiğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Hem tasarruf ettik, hem de kentimiz genelindeki birçok park ve yeşil alanının etrafını daha hızla ferforje ile kapladık. Şu ana kadar yaklaşık 4 bin metrelik bir ferforje imalatını gerçekleştirdik. İmalatımız seri bir şekilde devam ediyor. Hedefimiz kentimiz genelindeki tüm park ve yeşil alanların tamamını imal ettiğimiz ferforjeler ile çevirerek, güzel bir görünüme kavuşturmak” diye konuştu.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP