324 YAVRUMUZUN SÜNNETLERİ YAPILIYOR (05-07-2019)

  Çerkezköy Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelerin çocuklarına yönelik her yıl düzenlenen ve bu yıl 6.’sı yapılan Sünnet Şöleni kapsamında Çerkezköy Belediyesi’ne başvuran toplam 324 çocuğumuzun sünnetleri Özel Optimed Hastanesi’nde ücretsiz olarak yapılmaya başlandı

 Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi ve Özel Optimed Hastanesi işbirliği ile gerçekleştirilen Çerkezköy Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni kapsamında sünnet olarak erkekliğe ilk adımlarını atan çocuklarımızı hastanede ziyaret etti.

 BELEDİYE BAŞKANIMIZ AKAY ZİYARET ETTİ

 Belediye Başkanımız Vahap Akay, kentimizdeki dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarının sünnet edildiği Özel Optimed Hastanesi’ne ziyarette bulundu. Burada Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan tarafından karşılanan Belediye Başkanımız Vahap Akay, daha sonra sünnet olan çocukları odalarında ziyaret ederek, sünnet olan çocuklarımıza ve ailelerine ‘Geçmiş olsun’ temennisinde bulundu.

 TÜM OPTİMED AİLESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

   Çerkezköy Belediyesi ve Özel Optimed Hastanesi işbirliği ile 6 yıldır ilçemiz genelinde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının sünnet ettirildiğini kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Sünnet olan yavrularımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Anne ve babaları da inşallah yavrularının mürüvvetlerini de görürler. Ayrıca Optimed ailesine ve tüm hastane çalışanlarına da teşekkür ediyorum. Son 6 yıldır Belediyemize çocuklarımızın sünnet ettirilmesi konusunda destek oluyorlar. Çerkezköy’ün çocuklarına sahip çıkıyorlar” ifadelerini kullandı.

OPERASYONLAR UZMAN DOKTORLAR TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

   Sünnet operasyonlarının uzman doktorlar tarafından, steril ortamda gerçekleştirildiğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında bu yıl Belediyemize başvuran toplam 324 çocuğumuzu hiçbir karşılık beklemeden sünnet ettiriyoruz. Sünnet olan tüm çocuklarımıza çeşitli hediyeler ve sünnet kıyafeti hediye edeceğiz. Ayrıca Ağustos ayı sonunda bu yıl 2.Sini düzenleyeceğimiz Çerkezköy Belediyesi 2. Geleneksel Kültür ve Sanat Festivali’nde sünnet olan çocuklarımız için Sünnet Şöleni düzenleyeceğiz” açıklamalarında bulundu.

  Belediye Başkanımız Vahap Akay ziyaretler sonunda Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan ile hastane personeli ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP