3 BİN 500 METREKARE STABİLİZE YOL YAPILIYOR (09-11-2019)

   Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekipleri, kentimizin muhtelif noktalarında yol ve kaldırım yapım çalışmalarına devam ediyor.

ÇAĞLAYAN SOKAK’TA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

   Vatandaşlarımızdan gelen talepler ve ekipler tarafından yapılan incelemeler kapsamında kentimizin çeşitli noktalarındaki yol ve kaldırım yapım çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Belediyemiz Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekiplerimiz, bugün de Cumhuriyet Mahallesi Çağlayan Sokak’ta yol yapım çalışması yaptı. Sabah erken saatlerde başlayan çalışmalar devam ediyor. Çalışmalar kapsamında yapılaşmanın hızla arttığı Cumhuriyet Mahallemizde Çağlayan Sokak’ta 3 bin 500 metrekare stabilize yol yapılmış olacak” dedi.

BOZULAN YOLLAR ONARILIYOR

   Cumhuriyet Mahallemizde tespit edilen noktalarda yol onarım çalışmalarının da sürdüğünü sözlerine ekleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Yol onarım çalışmalarında da 50 ton asfalt kullanılmıştır. Bundan sonraki süreçte de ihtiyaç duyulan noktalarda yol ve kaldırım yapım, bakım ve onarım çalışmalarımız devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP