1. KIŞ SPOR KURSLARI KAYITLARI DEVAM EDİYOR (30-09-2019)

   Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Kış Spor Kursları için kayıtlar devam ediyor. Müracaatlar Belediyemiz Halk Masalarına yapılacak olup, başvuru tarihi 4 Ekim Cuma günü sona erecektir.

13 BRANŞTA KURS VERİLECEK

   Çerkezköy Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen 1. Kış Spor Kursları, 5’i yetişkin 8’i çocuklar için olmak üzere toplam 13 branşta gerçekleştirilecek. Kış Spor Kursları için kayıtların 23 Eylül Pazartesi günü başladığını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Kayıtlarımız devam ediyor. Kış Spor Kurslarımıza müracaat etmek isteyen vatandaşlarımız kimlik fotokopileri ile Belediyemiz Halk Masalarına başvurabilirler” dedi.

   Yetişkin kurslarının 18 yaş ve üzeri vatandaşlarımız için verileceğini sözlerine ekleyen Başkanımız Vahap Akay, “Step-Aerobik, Pilates, Yoga, Latin Dansları ve Halk Oyunları kurslarımıza 18 yaş ve üzeri vatandaşlarımız katılabilirler. Çocuklarımız için vereceğimiz Masa Tenisi, Taekwondo, Güreş, Judo, Futbol, Satranç ve Basketbol kurslarına 9 – 14 yaş arası öğrencilerimiz; Okçuluk kursumuza ise ortaokul ve lise öğrencilerimiz başvurabilirler” ifadelerini kullandı.

SON BAŞVURU TARİHİ 4 EKİM

   Kış Spor Kurslarının ücretsiz olduğunu ve isteyen tüm vatandaşlarımızın kurslarımızdan faydalanabileceğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, kurslara katılım başvuruları süresinin 4 Ekim Cuma günü mesai saati sonunda sona ereceğini söyledi.

 

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP